Мотопробіг єдності України та Криму

Категория: Архив новостей Опубликовано: 19 Июль 2016
Автор: Nushka Просмотров: 1447

29 июля встречаем участников мотопробега в Запорожье !!! Мотопробег для всех, вне зависимости от клубности )))

Шановна мотоспільнота України , запрошуємо Вас підтримати та прийняти участь в мотопробігу з західної України до м.Чонгар. Таким чином особистим прикладом ми покажемо і доведемо усьому світові , що Україна єдина и цим вона нас об'єднує! Наша ціль : провезти прапор України та кримсько-татарський прапор через всю країну до Криму й тим самим звернути увагу спільноти на те, що за цілісність своєї країни потрібно боротися, щось робити, а не влаштовувати пусті балачки!.. Таким чином ми об’єнаємо мотоспільноту всієї країни! Запрошуемо до співучасті мотоклуби регіонів, де буде пролягати маршрут мотопробігу та всіх охочих мотоклубів України. Дуже просимо на період проведення акції , деяким мотоклубам забути про ворожнечу між собою і діяти спільно, так як нас повинна об’єднувати одна велика мета!.. Звертаю Вашу увагу на те, що це не піар акція , вона не є політичною, категорично невітається підтримка партій ,політичних сил та меценатів, це є не фінансовий проект. Мається на увазі, що прийняти участь можуть ,та й потрібно ,всі небайдужі, будь ти лікар чи політик, але без стягів партій ,реклами тощо.. При бажанні влади, можлива підтримка на місцях проведення мотопробігу . Шановна громада, Це збір патріотів, які цінують і люблять свою країну!... 

Відносно маршруту : 26.07 Ужгород – Мукачево –Стрий – Івано-Франківськ - 27.07 Львів – Рівне – Житомир – Коростишів 28.07. Київ – Полтава 29.07. Дніпро – Запоріжжя – Мелітополь - Чонгар !Звертаємо увагу що маршрут та дати можуть корегуватись!

Уважаемые мотоциклисты Украины, приглашаем Вас поддержать и принять участие в мотопробеге с западной Украины в город Чонгар. Таким образом собственным примером мы продемонстрируем и докажем всему миру, что наша страна Единая и этим она нас объединяет!
Наша цель : провезти флаг Украины и флаг Крымско-Татарского народа через всю страну к Крыму и тем самым обратить внимание всей страны на то , что за целостность страны нужно сражаться, делать какие то действия, а не вести пустые светские беседы ! Таким образом мы объединим мотоциклистов всей страны! Приглашаем к участию мотоклубы всей страны! Очень просим забыть все внутренние войны между собой и вместе сделать это великое дело!.. Обращаем Ваше внимание ,что это не пиар акция, она не несет никакого политического характера и не имеет никакую партийную принадлежность. Категорически не приветствуется участие партий с флагами и каких либо спонсоров. Будем очень благодарны власти на местах проведения акции, за поддержку в виде сопровождения колоны. Мы рады видеть всех, и политиков и бизнесменов , но без пиара. Это сбор патриотов , которые любят свою страну!

https://www.facebook.com/events/211811762548846/