20 липня ‼️КОЗАКИ Й КОЗАЧКИ НА «ЗАЛІЗНИХ КОНЯХ» ВЕЗТИМУТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ЖОВТО-БЛАКИНИЙ СТЯГ

Категория: Архив новостей Опубликовано: 01 Июнь 2020
Автор: Nushka Просмотров: 560

‼️КОЗАКИ Й КОЗАЧКИ НА «ЗАЛІЗНИХ КОНЯХ» ВЕЗТИМУТЬ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ЖОВТО-БЛАКИНИЙ СТЯГ

20 липня стартує четвертий «Мотопробіг єдності», котрий байкери присвятили єдності моторуху та єдності держави. Цей захід об'єднає навколо себе 35 міст України і сотні тисяч українців. 

- Найперше, наша ціль: провезти прапор України через всю країну. Тим самим хочемо звернути увагу спільноти на те, що за цілісність своєї країни потрібно боротися. Даний пробіг об’єднує мотоспільноту всієї країни. Ми хочемо, щоб всі були дружні та єдині. Захід зі Сходом, Південь із Північчю. 
Ми плануємо відвідати місто Маріуполь, вирушимо до Чонгару, де передамо прапор Кримоськотатарського народу. Таким чином надішлемо месседж, що Крим був, буде та є частиною України. Також відвідаємо Одесу, побуваємо на Хортиці та оновимо прапор нашої країни, який ми встановили минулого року,- розповідають організатори «Мотопробігу єдності». 
До Всеукраїнського «Мотопробігу єдності» приєднається і «Мото-Дубно». Байкери з усієї країни завітають і в славне містечко, що на березі Ікви. Тож дубенчани також зможуть побачити патріотів на байках, які везтимуть жовто-блакитний стяг по всій Україні. Але детальніше про це згодом. 
Ксеня ГАЛИЦЬКА, Знай_більше
Фото з попереднього "Мотопробігу єдності"

Додаємо РОЗКЛАД #мотопробігєдності2020

1 День: 20.07.2020 р. Понеділок
Ужгород - Мукачево - Хуст - Рахів - 
Івано-Франківськ - Стрий - Львів

2 День: 21.07.2020 р. Вівторок
Львів - Луцьк - Рівне - Дубно

3 День: 22.07.2020 р. Середа
Дубно: - Тернопіль - Хмельницький - Вінниця

4 День: 23.07.2020 р. Четвер
Вінниця - Бердичів - Житомир - 
Коростишів - Київ

5 День: 24.07.2020 р. П’ятниця
Київ - Чернігів - Глухів - 
Путивль - Суми

6 День: 25.07.2020 р. Субота 
Суми - Полтава - Гора Січ - Харків

7 День: 26.07.2020 р. Неділя
Харків - Куп’янськ - Ізюм - Слав’янськ

8 День: 27.07.2020 р. Понеділок
Слав’янськ - Краматорськ - Дніпро - Кривий Ріг

9 День: 28.07.2020 р. Вівторок
Кривий Ріг - Кропивницький - Умань - Одеса

10 День: 29.07.2020 р. Середа
Одеса - Миколаїв - Херсон - Чонгар - Мелитополь - Бердянськ

11 День: 30.07.2020 р. Четвер
Бердянськ - Маріуполь - Запоріжжя

 

Шановна мото-громада України, Запрошуємо Вас взяти участь в 4 Мотопробігу Єдності України

Нас з Вами чекатиме дорога нашої улюбленої країни, мальовничі краєвиди Єдиної Великої держави України! Приблизно 46 міст України та регіони, 13 днів в дорозі, це незабутня подорож ,яка об'єднує всю Україну! Адже якщо є мотоцикл та є дорога, то потрібно на ньому по ній подорожувати, вона може бути гладенькою рівненької, інколи звивистою та недоглянутою вся в ямах.. але вона дає нам можливість зустрітись! В мотопробігу приймають участь всі бажаючі без винятку, якщо вони не порушують фундаментальні правила мотопробігу, якщо людина не згодна з правилами , то участь не приймає

Запрошуємо Вас взяти участь в 4 Мотопробігі Єдності України, та ознайомлюємо Вас с правилами участі ,які є не змінні вже 4 мотопробіг!.

Правила мотопробігу:

В Мотопробігі Єдності як і раніше категорично забороняється
використовувати любі прапори , прапорці, маленькі чи здорові, та іншу символіку окрім Державного Прапора України, Прапора Кримськотатарського народа, який ми по традиції передаємо вже 4 рік, в м.Чонгар представникам Кримських татар, 
також прапорів міст та областей ,якщо це місто є приймаючою стороною та в межах області маршруту. (це значить що наприклад подорожуючи через область дозволяється в межах області використовувати прапор області, так само і міста)
Категорично забороняється використання прапорів та любої символіки політичних сил чи партій, любих громадських організацій , фотографуватись на їхньому фоні
Категорично забороняються прапори любі та люба символіка державних чи приватних підприємств, компаній, то що, … де би ви не їхали , попереду чи по заду колони з маленьким чи з здоровим, їдьте десь в другому місті та в другий час
Категорично забороняється фотографуватись на фоні прапорів державних чи приватних компаній , їхніх логотипів на чому небудь, на фоні любих споруд державних чи приватних підприємств, компаній , фірм та інших любих комерційного підприємств!.. 
Категорично забороняється люба усна пропаганда та висловлювання чи згадування на підтримку політичних сил, партій, політиків, державних та приватних підприємств, брендів, біля учасників мотопробігу, учасниками мотопробігу, напроти учасників мотопробігу, на фоні учасників та прапорів мотопробігу, то що!.
Категорично забороняється використовувати одяг з логотипами та символікою , чи в яскраво виражених кольорах політичних сил чи партій, комерційних державних та приватних установ!. 
Категорично забороняється під час мотопробігу займатися любою комерційною діяльністю (для тупих та хитросраких: забороняється продаж своїх та любих виробів, товарів, продуктів харчування любого походження , влаштовувати фут - корти за гроші , чи інші прояви любої комерційної діяльності)
Ми всі повинні розуміти що ціль є одна! , тому не треба намагатись бути хитрішим за всіх та намагатись свої проблеми та думки насунути на горб мотопробігу, за ради піару, фінансової наживи чи ще якихось вигод, це категорично заборонено!!!.... 
Мотопробіг категорично не підлаштовується ні під які зльоти чи фестивалі, відкриття чи закриття сезонів, які організовує будь хто!.. та категорично проти чийогось колективного чи особистого бажання щось нав'язати своє , 

Учась в мотопробігу є абсолютно безкоштовною, ніхто не має права від когось щось вимагати чи просити та навіть натякати

Мотопробіг ніколи не фінансувався та не буде фінансуватись політичними силами, партіями, громадськими організаціями, політиками, державними чи приватними компаніями та підприємцями!.. .
Любе використання символіки мотопробігу, згадування мотопробігу, статті чи публікації відносно підтримки чи організації одноособової чи групової від політичних сил, партій, громадських організацій, громадських чи політичних діячів, комерційних державних та приватних підприємств та підприємців ,є наперед 
"недостовірними та брехливими!",

Дякуємо за Увагу та запрошуємо до участі!